UWAGA! Dołącz do nowej grupy Karpacz - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zakończenie roku przedszkolnego w Centrum Integracji, Edukacji i Kultury


26 czerwca 2026 roku w Centrum Integracji, Edukacji i Kultury miała miejsce uroczystość zakończenia roku przedszkolnego, która zapadnie w pamięć wielu dzieci. To szczególny moment, w którym najmłodsi zakończyli ważny etap swoją edukacji w przedszkolu. Dzieci, dzięki temu czasowi, miały okazję bawić się, uczyć oraz nawiązywać pierwsze przyjaźnie. Przechodzą one teraz do kolejnego etapu w swojej edukacji – nauki w szkole.

Podczas ceremonii Sekretarz Miasta Karpacza, Edyta Bielecka, skierowała do absolwentów ciepłe gratulacje, podkreślając, jak ważne jest zakończenie tego etapu życia. W trakcie uroczystości każde z dzieci otrzymało pamiątkowy słodki upominek, symbolizujący ich nowe osiągnięcia oraz nadchodzące wyzwania. Rodzice i wychowawcy małych przedszkolaków dzielili się radością i wzruszeniem z tego wyjątkowego momentu.

Życzenia dla przyszłych pierwszoklasistów obejmowały odwagę w odkrywaniu nowych światów oraz sukcesy w nauce. Władze miasta, a także społeczność przedskolna, wyrażają nadzieję, że nowy rozdział edukacji przyniesie dzieciom wiele radości, satysfakcji oraz inspiracji do rozwijania ich pasji. Wszystkim absolwentom przedszkola składamy serdeczne gratulacje i życzymy powodzenia w szkole!

Źródło: Urząd Miasta Karpacz


Oceń: Zakończenie roku przedszkolnego w Centrum Integracji, Edukacji i Kultury

Średnia ocena:4.96 Liczba ocen:11


Zobacz Także